Get Adobe Flash player

Teatr 1eden

Bierzmowanie

SWM Kielce

Parafia

Małe Oratorium

Orator Świętokrzyski

Wiązanka Generała

Don Bosco

Salezjanie - Kraków

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 239153

Polub nas na facebooku

statystykaSpotkanie z apologetą

Spotkanie z apologetą, czyli P. Andrzejem Wronką - znanym obrońcą wiary katolickiej wobec zarzutów sekt, ruchów religijnych czy błędnych duchowości + temat emigrantów w Europie!
Poniedziałek 7 marca o godz. 18.00 w Oratorium przy ul. 1-go Maja 57. Zapraszamy!

Wyjazd na Światowe Dni Młodzieży

1. Osoby pragnące wyjechać na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa w grupie młodych z Oratorium Świętokrzyskiego Św. Jana Bosko w dniach 25-31 lipca 2016, muszą być pomiędzy 16 a 35 rokiem życia oraz złożyć wypełnioną poniższą zgodę w Oratorium najpóźniej do 15 marca.
Koszt wyjazdu to ok. 500 zł, który zawiera ubezpieczenie, wyżywienie, WC, prysznic, nocleg w namiocie i pakiet gadżetów uczestnika ŚDM. Po uzyskaniu danych i wstępnych zgód nastąpi po 15 marca rejestracja uczestników i wtedy zostanie zorganizowane spotkanie w celu omówienia szczegółów i wpłacania pieniędzy.
2. Dla osób, które chciałyby zostać wolontariuszami ŚDM i pomóc w ich przygotowaniu istnieje możliwość zapisana się osobiście u ks. Łukasza również do 15 marca (warunek skończone 18 lat i znajomość 1 języka obcego).
3. Możliwy jest udział w czuwaniu i Mszy z Ojcem św. (30-31.07) bez konieczności wykupienia pakietu, ale tylko w skrajnych sektorach znacznie oddalonych od ołtarza i na własną odpowiedzialność.
4. Młodzież wyjeżdżająca z nami będzie brała udział w spotkaniu Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego z całego świata z ks. Generałem naszego Zgromadzenia w środę 27 lipca.
5. więcej informacji u ks. Łukasza pod numerem telefonu 722010213 i @: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Rozlicz PIT w Oratorium

W sobotę 12 marca w godzinach 14-18 w Oratorium przy ul. 1-go Maja 57 będzie można rozliczyć zeznania podatkowe PIT za darmo, a tym samym przekazać 1% na działalność Oratorium. W celu usprawnienia rozliczenia proszę zabrać PIT z 2015 i 2014 roku.

2016-procent

Zapraszamy na koncert

Serdecznie zapraszamy 19 lutego na godzinę 19 na koncert pieśni pasyjnych w wykonaniu duetu muzycznego: Kamila Powrózka (śpiew, gitara) i Artura Bińka (skrzypce).

Uroczystość narodzin dla nieba ks. Bosko

Zapraszamy dzieci i młodzież oraz sympatyków naszego dzieła!