Get Adobe Flash player

Teatr 1eden

Bierzmowanie

SWM Kielce

Parafia

Małe Oratorium

Orator Świętokrzyski

Wiązanka Generała

Don Bosco

Salezjanie - Kraków

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 239153

Polub nas na facebooku

statystykaSavionalia 2016

Zapisy na tegoroczne Savionalia już ruszyły i potrwają do 30 kwietnia. Zgody do pobrania w Oratorium lub tutaj. Termin 6-8 maja 2016. Koszt 35 zł. Zachęcamy!

Kto szuka ten żyje

W najbliższy piątek 15 kwietnia o godz. 19.00 w ramach spotkań z cyklu Kto szuka ten żyje wystąpi Marcin Patrzałek, zwycięzca 9 edycji Must Be The Music.
Kim jest Marcin Patrzałek i jak to się stało, że uczestnik, który nie śpiewał na scenie muzycznego show wygrał tę edycję? Marcin Patrzałek już od pierwszego castingu otrzymał przydomek Paganini gitary. To właśnie gitara jest artystycznym narzędziem, w którym spełnia się 14-letni chłopak. Należy zaznaczyć, że Marcin jestnajmłodszym zwycięzcą Must Be The Music.
Zapraszamy!

Wielkanoc

Zapraszamy na przeżywanie obchodów Wielkiego Tygodnia i świętowanie Zmartwychwstania w Oratorium...

KILO PAPIERU MOŻE URATOWAĆ SERCA WIELU!

Od grudnia 2015 roku trwa akcja zbiórki makulatury na wsparcie działań misyjnych, zwłaszcza naszego kolegi Bartłomieja Wróblewskiego, który jako pierwszy wyjechał z naszego młodego oddziału kieleckiego i pracuje wśród dzieci ulicy w Sudanie Południowym w mieście Wau. Uzbieraliśmy już ponad 2,5 tony makulatury. Akcja potrwa do końca czerwca. Zapraszamy do włączenia się w akcję..., makulaturę można składać w przedsionku Oratorium Świętokrzyskiego przy ul. 1-go Maja 57 w Kielcach.
Nie zbieramy pieniędzy, ale makulaturę, a więc każdy może odkładać papier, który się gromadzi i zamiast wyrzucić do kosza można poświęcić czas na jego zbieranie i przyniesienie do Oratorium. Każde 2 kg to porcja obiadu!!!