Get Adobe Flash player

Teatr 1eden

Bierzmowanie

SWM Kielce

Parafia

Małe Oratorium

Orator Świętokrzyski

Wiązanka Generała

Don Bosco

Salezjanie - Kraków

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 239153

Polub nas na facebooku

statystyka



Savionalia 5-7 maja 2017

Święto młodych ludzi, którzy mają pasję i kierują się w życiu wartościami. Zapraszamy młodzież od 1 klasy gimnazjum na Savionalia do Krakowa. Zapisy do 25 kwietnia w Oratorium. Koszt to 50 zł. Wyjazd w piątek 5 maja o godz.14.30 z placu przy Kościele. Bierzemy śpiwory i dobre humory. Zgody do pobrania w Oratorium lub klikając TUTAJ. Spotkanie organizacyjne w piątek 28 kwietnia o godz. 17.30 w Oratorium.

 

Dwoje na huśtawce

Teatr 1EDEN Oratorium Świętokrzyskiego zaprasza na premierę spektaklu „Dwoje na huśtawce” Williama Gibsona, najbardziej znanego z tekstów amerykańskiego dramatopisarza, a zarazem owianego największą sławą i sukcesem.
Historia dwojga ludzi, osadzona w realiach Nowego Jorku lat 50-tych ubiegłego wieku.
Ona - kobieta po przejściach, On - mężczyzna z przeszłością, próbują na nowo poskładać swoje życie, wydobyć się z otchłani rozczarowania, lęku przed kolejnym związkiem, a nade wszystko poszukują w życiu miłości i akceptacji. Można by rzec - klasyczny melodramat – skrzętnie opowiedziana historia romansu i jej dramatyczny finał, a jednak to trochę za mało, by postawić kropkę nad „i” tego utworu. Tam bowiem, gdzie w grę wchodzą uczucia, uwikłania życiowe czy wreszcie niemożność emocjonalnego odcięcia się od przeszłości nic nie jest tak proste jakim powinno być.

Serdecznie zapraszamy w czwartek 27 kwietnia 2017 r. o godzinie 19, do siedziby Teatru 1EDEN przy ul. 1-go Maja 57 w Kielcach.

W rolach głównych: Aleksandra Piątek i Jakub Maj

Wielkanoc 2017

Pascha młodych

Super Trenerzy dla Super Młodzieży

Wygląda na to, że kolejna odsłona działania "Super Trenerzy dla Super Młodzieży", odbędzie się w środę 5.04.2017 o godz. 16:00, oczywiście na Hali Legionów i będzie to tym razem trening siatkówki pod "batutą" pana Sinana Tanica - trenera Effectora Kielce. Już teraz zapraszamy do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu.